İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Şartları

Hesabımıza yatırılan, villa/ev kiralama bedelinin miktarı (EFT ile, veya Havale ile veya Peşin Olarak, veya Sanal POS ile) ödeme yaptığınız andan itibaren, villaya/eve giriş tarihinize 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde, toplam konaklama bedelinin tamamı kesilecektir. 

Eğer rezervasyon iptali  veya villaya/eve giriş yapmaz iseniz ve villada/evde hiç konaklama yapılmaz ise, ödemiş olduğunuz toplam konaklama ücreti müşteriye iade edilmez.

Herhangi bir nedenle, villa/ev rezervasyonunun YEŞİLYAKA SAPANCA tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/ev varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve “mücbir sebepler” maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.

Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere villa/ev iş bu sözleşmenin tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olmak kaydıyla, villa/ev kullanılmamasından YEŞİLYAKA SAPANCA sorumlu tutulamaz. Sözleşmede gösterilen bedelin tümü villa/evin kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, YEŞİLYAKA SAPANCA’nın bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.